Easy Camp Family tent | Hamra 4 | 4 person(s) | Blue
- TootjadEasy Camp
- Mudel: 120494
- Saadavus: 5
-
296€
Easy Camp Family tent | Hamra 4 | 4 person(s) | Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 12.5 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Hydrostatic head | 3000 mm |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Magamiskohtade arv | 4 isik(ud) |
| Net weight | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 720 x 240 mm |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Easy Camp |
| Producer product family | Family tent |
| Producer product name | Hamra 4 |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | Tunnel |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: easy camp family tent hamra 4 4 persons blue, 120494, easy camp, telgid






